Pronájem nebytových prostor

v centru Litvínova

Pronájem kanceláře 31 m²

2 600 Kč za měsíc

kancelář Litvínov 31 m2 Nabízíme k pronájmu obchodně - administrativní prostor o velikosti 31 m2 na náměstí Míru v Litvínově. Kancelář se nachází ve 2. poschodí v podkroví s okny na náměstí. V místnosti je malá kuchyňka s průtokovým ohřívačem. Sociální zařízení je k dispozici na chodbě. Na schodišti budovy je kamerový systém. Média jsou měřená a zálohy činí měsíčně 1 039 Kč (elektřina, voda, horkovod). Nabízíme při rozjezdu provozovny zdarma, po dobu tří měsíců vývěsky, reklamní plochy na našich nemovitostech ve středu města. Možnost stavebních úprav dle požadavků nájemce (možné propojení, nebo rozdělení prostor). Při podpisu smlouvy se pokládá vratná jistota ve výši nájmu bez médií 2 600 Kč+ provize RK 2 600,- Možnost parkování a využití vývěsek, příp. reklamních ploch na náměstí za poplatek.

Pronájem kanceláře 16 m²

1.700 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní - administrativní prostor o velikosti 16 m2  na náměstí Míru v Litvínově. Kancelář se nachází ve 2. poschodí s okny na náměstí. Sociální zařízení je k dispozici na chodbě. Na schodišti budovy je kamerový systém. Měsíční nájemné je 1 700 Kč bez médií.Média jsou měřená a zálohy činí měsíčně 918 Kč (elektřina, voda, horkovod). Nabízíme při rozjezdu provozovny zdarma, po dobu tří měsíců vývěsky, reklamní plochy na našich nemovitostech ve středu města.,Možnost stavebních úprav dle požadavků nájemce (možné propojení, nebo rozdělení prostor).Pronajímatel vlastní několik domů v centru Litvínova a pro pravidelnou údržbu nemovitostí disponuje vlastními řemeslníky. Při podpisu smlouvy se pokládá vratná jistota ve výši nájmu bez médií 1 700 Kč. Možnost parkování a využití vývěsek, příp. reklamních ploch na náměstí za poplatek.

Pronájem kanceláře 26 m²

2.300 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní - administrativní prostor o velikosti 26 m2  na náměstí Míru v Litvínově. Kancelář se nachází ve 2. poschodí s okny na náměstí. Sociální zařízení je k dispozici na chodbě. Na schodišti budovy je kamerový systém. Média jsou měřená a zálohy činí měsíčně 2 300 Kč (elektřina, voda, horkovod). Nabízíme při rozjezdu provozovny zdarma, po dobu tří měsíců vývěsky, reklamní plochy na našich nemovitostech ve středu města. Možnost stavebních úprav dle požadavků nájemce (možné propojení, nebo rozdělení prostor). Pronajímatel vlastní několik domů v centru Litvínova a pro pravidelnou údržbu nemovitostí disponuje vlastními řemeslníky. Při podpisu smlouvy se pokládá vratná jistota ve výši nájmu bez médií 2 300 Kč. Možnost parkování a využití vývěsek, příp. reklamních ploch na náměstí za poplatek.

© 2018 FS Litvínov